• Двері " ПВХ DELUXE КВАДРА Р" Z (Злата)

Колекція "Квадра Р"

Двері Серії :Z

Модель Злата

Висота: 2000 мм

Ширина: 600, 700, 800, 900 мм

Товщина: 34 мм

Це перше полотно, при виготовленні якого використовується сатинова дзеркальна вставка з малюнком. Цей простий і оригінальний малюнок звертає на себе увагу. Прозорий контур, нанесений на сатинову поверхню в поєднанні з дзеркальними листям ідеально підійде для будь-якого приміщення. Ця комбінація дзеркала з малюнком на дверному полотні виглядає дуже сміливо і цікаво. Дзеркало змушує мимоволі затримати погляд і тим самим привертає до себе увагу і викликає інтерес.

Завдяки сатину, дзеркало не кидається в очі, не дає відблисків. Краї дзеркала відфрезеровані під кутом 45 градусів і зашліфовані, що гарантує безпеку при контакті з його поверхнею.

Моделі "Zlata" підкреслять естетичність, свіжість і сучасність приміщення. Нові дверні полотна однаково добре поєднуються як з діловим інтер'єром офісів, так і зі спокійним дизайном житлових приміщень. Пропонований асортимент декорів допоможе домогтися гармонійного поєднання полотна з внутрішньою обробкою кімнат. У просторі квартири двері буде привертати до себе увагу завдяки своїй родзинці - сатиновому дзеркалу, разом з тим, залишаючись частиною інтер'єру.

Також серед інших достоїнств полотна хочеться підкреслити його надійність. У випадку з моделями "Zlata" ми застосували посилений каркас, що робить полотно більш міцним і масивним. Високоякісний HDF покритий папером з фініш-ефектом дерев'яних порід в моделях "Zlata" - «білений дуб», «горіх», «венге».

Кожні двері упаковується в щільну термоусадочну плівку і захищені від пошкоджень щільним картоном на торцевих поверхнях. Після індивідуальної упаковки, двері укладаються в палети .

Дверні полотна сертифіковані в Україні і відповідають вимогам Технічних Умов підприємства.

Кількість в палеті: 30 штук.

Може поставлятися з врізкою під замок і замком.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Двері " ПВХ DELUXE КВАДРА Р" Z (Злата)

  • Артикул: Двері " ПВХ DELUXE КВАДРА Р"Z (Злата)
  • Наявність: В наявності
  • 1.016,00 грн.