Колекція "Інтера De Luxe Р"

Двері Серії P2

Модель Aвe

Висота: 2000 мм

Ширина: 600, 700, 800, 900 мм

Товщина: 34 мм

Двері Колекції «ІНТЕРА De Luxe Р» покриті ПВХ плівкою, яка за своїми споживчими властивостями набагато довговічніша, ніж інші покриття. Вона не боїться вологи, стабільна під сонячним ультрафіолетовим випромінюванням, естетична і стійка до хімічних миючих засобів.

Цю колекцію і, зокрема, модель "Аве" особливо виділяє наявність об'ємних фільончастих елементів, абсолютно новий раскладочний профіль і чудовий малюнок на склі. Цю модель можна віднести до нової класики, яка буде користуватися попитом завжди, а малюнок лише посилює враження вічного, наштовхуючи на думки про старовинних вітражах замків і особняків.

Дверна коробка і лиштва, для дверних полотен цієї колекції, так само покриваються ПВХ плівкою і є взаємозамінними з погонажні вироби.

Каркас дверей, виготовлений з двошарового соснового бруса і зрощені по периметру «мікрошип». Ця технологія підвищує стійкість до зовнішніх впливів і зводить до мінімуму ймовірність того, що двері можуть деформуватися. Якісне стільникове заповнення відчутно відрізняє наші двері від аналогів.

Кожні двері упаковується в щільну термоусадочну плівку і захищені від пошкоджень щільним картоном на торцевих поверхнях. Після індивідуальної упаковки, двері укладаються в палети.

Дверні полотна сертифіковані в Україні і відповідають вимогам Технічних Умов підприємства.

Кількість в палеті: 30 штук.

Може поставлятися з врізкою під замок і замком.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Двері "ІНТЕРА DELUXE P" Аve (Аве) P3

  • Артикул: Двері "ІНТЕРА DELUXE P" Аve (Аве) P3
  • Наявність: В наявності
  • 1.684,00 грн.