• Двері " ІНТЕРА" А (Антре)

Колекція "Інтера"

Двері Серії: А

Модель: Антре

Висота: 2000 мм

Ширина: 600, 700, 800, 900 мм

Двері Колекції «ІНТЕРА» покриті ПВХ плівкою, яка за своїми споживчими властивостями набагато довговічніша, ніж інші покриття. Вона не боїться вологи, стабільна під сонячним ультрафіолетовим випромінюванням, естетична і стійка до хімічних миючих засобів.

Ці двері особливо виділяє наявність об'ємних фільончастих елементів і абсолютно новий раскладочний профіль. Цю модель можна віднести до нової класики, яка буде користуватися попитом завжди.
Дверна коробка і лиштва, для дверних полотен цієї колекції, так само покриваються ПВХ плівкою і є взаємозамінними з погонажні вироби Колекції "Фортіс". Це зручно для комерційної діяльності.
Каркас двері, виготовлений з двошарового соснового бруса і зрощений по периметру «мікрошип». Ця технологія підвищує стійкість до зовнішніх впливів і зводить до мінімуму ймовірність того, що двері можуть деформуватися. Якісне стільникове заповнення відчутно відрізняє наші двері від аналогів.
Кожні двері упаковується в щільну термоусадочну плівку і захищена від пошкоджень щільним картоном на торцевих поверхнях. Після індивідуальної упаковки, двері укладаються в палети.
Дверні полотна сертифіковані в Україні  і відповідають вимогам Технічних Умов підприємства.
Кількість в палеті: 30 штук.
Може поставлятися з врізкою під замок і замком.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Двері " ІНТЕРА" А (Антре)

  • Артикул: Двері " ІНТЕРА" А (Антре)
  • Наявність: В наявності
  • 1.430,00 грн.